Recenzja „Opal” J.L.Armentrout

349481-155x220

Po   burzliwych wydarzeniach Daemon i Katy próbują poradzić sobie z nową sytuacją. Dawson – zaginiony brat Daemona i Dee wrócił. Ludzie zadają coraz więcej pytań. Gdzie jest Bethany? Dlaczego Dawson wrócił do miasta bez niej? Coraz więcej osób ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Daemon boi się, że DOD zacznie węszyć i odkryje jego więź z Katy. W dodatku Will przepadł jak kamień w wodzie. Czy jego mutacja się utrzymała? Czy nadal stanowi zagrożenie?

Bethany nadal znajduje się w rękach DOD. Czy istnieje szansa na uwolnienie jej? Czy  są gotowi na  podjęcie walki ? Jedno jest pewne. Dawson zrobi wszystko aby ją odzyskać. Nawet jeśli oznacza to, że musi współpracować z kimś, kogo chciałby widzieć martwego.

Między Dee a Katy nie układa się najlepiej. Dee obwinia ją o śmierć Adama. Czy ich przyjaźń przetrwa? Czy Dee znajdzie w sobie siłę aby wybaczyć?

Czy związek Katy i Daemona przetrwa w obliczy zagrożenie? Czy wszystko zakończy się happy endem?

Trzeci tom serii „Lux” jest świetną kontynuacją. Jest w niej bardzo dużo akcji, o wiele więcej niż w dwóch poprzednich częściach. Nie zabrakło również przepychanek między głównymi bohaterami. Związek Katy i Daemona nie jest przesłodzony. Fabuła wciąga już od pierwszych stron i nie pozwala czytelnikowi, choć na chwilę się od niej oderwać. Zakończenie szokuje i wyzwala wiele emocji – od zaprzeczenia, że to nie może się tak skończyć, po konsternację i ciekawość co się wydarzy w następnym tomie. No bo naprawdę, zakończyć w takim momencie? Z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Moja ocena:

Treść: 6/6

Styl: 6/6

Okładka: 5/6

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Recenzja „Opal” J.L.Armentrout

 1. ~WładczyniParasolek ^.^ pisze:

  Wychodzi na to, że jest to bardzo dobra seria, przeczytałam wszystkie trzy jedna po drugiej i na dobrą sprawę spokojnie mogę sięgać po czwartą, odczuwam nawet taka potrzebę, absolutnie mnie nie nudzi, zniechęca mnie tylko jeden fakt, że na jeszcze kolejną będę musiała poczekać :)

  • addictedtobooks pisze:

   Ja właśnie się zabrałam za czytanie czwartej części po angielsku, bo już nie wytrzymałam i musiałam się dowiedzieć co będzie dalej :)

 2. ~TalaZ pisze:

  Właśnie dlatego boje się czytać tę serię od razu, kiedy wiem, że na kolejny tom trzeba będzie czekać :( Chociaż pewnie i tak nie wytrzymam :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>