10 książek o raku

zac-mia-b-iext27981466 289291-155x220 155x220dd 155x220ee 155x220eeww 155x220ccc 155x220 352765-155x220 178838-155x220 155x220sss

Ten wpis został opublikowany w kategorii 10 książek o .... Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „10 książek o raku

 1. ~Ewa pisze:

  Czytałam tylko Gwiazd naszych wina, Zac&Mia czeka jeszcze na swoją kolej. Powieść Schmitta także się dopomina, a nie tylko tę, ale też inne powieśći Piccout mam w planach. Zycz powodzenia! ;)
  Zapraszam do siebie,
  http://to-read-or-not-to-read.blog.onet.pl/

  • alexx.allegro pisze:

   Najbardziej z tych książek to wzruszyło mnie „Tańcząc na rozbitym szkle”. Płakałam przy niej jak bóbr. Także gorąco polecam tą pozycję :)

 2. ~Ania pisze:

  Z tych książek czytałam – „Jesienna miłość” i bardzo mi się podobała, oraz „Oskar i Pani Róża”. Książka niby krótka, a tak mną wstrząsnęła. Bardzo wzruszająca. Muszę się zabrać się w końcu za „Gwiazd naszych wina” i „Zac&Mia” :)

 3. ~Ruda pisze:

  Bardzo ciekawe zestawienie. Bardzo spodobała mi się powieść „Gwiazd naszych wina”, więc chętnie sięgnę po którąś z przedstawionych przez Ciebie książek :)

 4. ~Beti pisze:

  Jesienna miłość oraz Utrata znalazły się w moim stosiku na marzec:)

  • addictedtobooks pisze:

   Niedawno też kupiłam sobie książkę „Utrata” i bardzo mi się podobała. Choć jak dla mnie, to ta książka jest zdecydowanie za krótka :)

 5. ~Doomisia♥ pisze:

  Z podanych przez Ciebie propozycji czytałam GNW, „Oskara i Panią Różę” oraz „Bez mojej zgody”. Która była najlepsza? Wszystkie zawierały w sobie coś ważnego, ale to chyba Oskar mnie skradł. Króciutka książka, a jak bardzo wiele ważnych treści. Bardzo chcę przeczytać „Utratę”, troszkę mniej „Zac & Mia”. Za to do Sparksa nie potrafię się przekonać, chociaż filmy na podstawie jego powieści lubię. I „Szkoła uczuć” jest właśnie jednym z tych ulubionych ;))

 6. ~Kinga pisze:

  Czytałam „utratę”,”Oskar…”"Gwiazd..”. Ta ostatnia podobała mi się najmniej,ale i tak była bardzo dobra ;)

  • addictedtobooks pisze:

   Mi „Gwiazd naszych wina” również najmniej się podobała, za to „Utrata” jest świetną książką :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>